Misja tej strony

 
Celem tej strony jest pomoc osobom z Zespołem Aspergera (lub podejrzewającym się o zaburzenia ze spektrum autyzmu), rodzicom i partnerom życiowym takich osób, jak również współpracownikom i szefom w ich miejscu pracy. Chodzi mi o realną pomoc w rozwoju zawodowym i ogólno-życiowym za pomocą przemyślanych i konstruktywnych rad, a nie o narzekanie w stylu „och, mam Zespół Aspergera, polscy lekarze nie są mi w stanie pomóc, ach jak mi z tym źle”…

Nie chcę przy tym powtarzać tutaj informacji z Wikipedii czy innych łatwo znajdywalnych artykułów – tych bowiem już teraz znajdziesz mnóstwo, pisanych bardziej lub mniej naukowym językiem. Zaznaczam też, że nie jestem lekarzem – moja wiedza pochodzi z prawie ośmiu lat zgłębiania wiedzy o Zespole Aspergera, ale po formalną diagnozę powinieneś zgłosić się do poradni diagnostycznej.
 

Wsparcie finansowe

 
Stworzyłem tą stronę jako element mojej „działalności misyjnej”. Wszystko na tej stronie jest i będzie całkowicie darmowe. Nie znajdziesz tu żadnych reklam ani treści sponsorowanych, a jeśli będę chciał opisać jakiś produkt lub usługę, będzie on kupiony za moje własne pieniądze i nie będę w jakikolwiek sposób zależny od producenta – innymi słowy, nie przyjmuję żadnych ofert płatnej współpracy, nie prowadzę działań sponsorowanych itp.

Luksus niekomercyjności kosztuje. Zarabiam całkiem nieźle i nie oczekuję od nikogo pieniędzy na swoje utrzymanie, z drugiej strony chciałbym przestać co miesiąc dokładać do tej strony – dotychczas bowiem wszystkie koszty pokrywałem z prywatnych dochodów. Dlatego też, jeśli uważasz moją misję za wartościową i chciałbyś ją wesprzeć, zostań moim Patronem (wówczas będziesz też miał wpływ na kierunek rozwoju tej strony), albo skorzystaj z moich usług komercyjnych i zaznacz, że znalazłeś mnie dzięki stronie asperger15k.pl.
 

Lista patronów

 
 
Michał Zimniewicz